Říjen 2014

Poskládej mi křídla - Postavy

31. října 2014 v 15:43 | Oxis-chan |  Povídky

Začala jsem psát novou povídku, která mě začala hrozně bavit. Tentokrát na dvojci Yahiko/Pein x Konan. Začala jsem tyhle dva zbožňovat, takže jsem šla psát a v hlavě se mi vyrojilo tolik různých nápadů a slov, že se to psalo doslova samo.
Teď vám opět představím hlavní postavy povídky. Některé budou nejspíš chybět, ale ty hlavní by tu měly být.:)

Moje narozeniny

26. října 2014 v 17:43 | Oxis-chan |  Ostatní
Ahoj, včera jsem měla narozeniny a musím říct, že byly jedny z těch nejlepších, co jsem měla. Ve škole teď máme 9 dní volno, takže jsem se konečně pořádně vyspala. No, ne úplně. Můj starší bratr přišel ke mě do pokoje, když jsem spala a začal skákat na mojí posteli a řvát.:D Hned jsem byla vzhůru.
U nás se žádné svátky neslaví, protože je taťka zásadně proti. Ale někdy jdeme k sestře a oslavíme něco tam, třeba na Vánoce, aspoň se potkat jako rodina.
Takže jsem neměla žádnou blbou oslavu neboli sraz důchodců a zrovna té části rodiny, ke které nehlásím příslušnost. Pěkně jsem si ležela v postýlce, zachumlaná v dece a sledovala Naruta. Pak jsem si skládala origami, začalo se mi to hrozně líbit.:) Mamka na mě byla strašně hodná, hodně nezvykle hodná.:D
Večer jsem si stáhla TrackManii, takže jsem pařila auta a pak mi druhý bratr dal dárek, knihu. *On vždycky ví, co mi udělá radost=)
Opravdu nádherné narozeniny.:)

Dnes chci napsat pokračování povídky, kterou píšu hrozně pomalu, já vím.:D Ale jelikož jsem se dneska podívala na díly se Sasorim, kde podruhé umřel, dodalo mi to šťávu a další nápady! (jinak nejsem z jeho ''smrti'' šťastná, ale to, jak odešel bylo hrozně dojemné a krásné. Kdo to viděl nejspíš ví, co myslím, když předal loutky své matky a otce.. ten moment mě vážně vzal)
Chtělo by to lepší design, tohle je vážně humus:P

Zkouška přežití - SasoSaku 2.díl

4. října 2014 v 19:50 | Oxis-chan |  Povídky
*omlouvám se, že jsem nepsala a nebyla aktivní. Nebývala jsem moc na internetu a celkově škola sežere půlku dne.. však to znáte.:D


Tým 3 se vydal na západ, jak poradila Sakura. Mlčky skákali po stromech, les jim ubíhal před očima. Asi po hodině se Sakura zastavila a Sasori ji hned následoval.
Růžovovláska přivřela oči - na stromě před nimi byl na větvi nalepený výbušný lístek. Podívala se na Sasoriho a ten přikývl, že ho vidí.
,,Myslíš, že je to nějaká past?''zeptala se ho. Prohlížel si okolní stromy a hledal další lístky. V tom se otočil a vyhodil kunai. Dvacet metrů za nimi se srazila s další a obě vybouchly.
,,Co-co to bylo?''řekla Sakura, ještě přikrčená. Sasori si urovnal svůj strašně pokrčený plášť. ,,Letěla proti nám kunai s dalším lístkem.''odpověděl naprosto chladný. Než bych si jí všimla, bylo by po nás, pomyslela si Sakura a obdivně na něj koukala.
A nikdy nezapomínejte: ,,Umění je výbuch!'' :D