Zkouška přežití - SasoSaku 2.díl

4. října 2014 v 19:50 | Oxis-chan |  Povídky
*omlouvám se, že jsem nepsala a nebyla aktivní. Nebývala jsem moc na internetu a celkově škola sežere půlku dne.. však to znáte.:D


Tým 3 se vydal na západ, jak poradila Sakura. Mlčky skákali po stromech, les jim ubíhal před očima. Asi po hodině se Sakura zastavila a Sasori ji hned následoval.
Růžovovláska přivřela oči - na stromě před nimi byl na větvi nalepený výbušný lístek. Podívala se na Sasoriho a ten přikývl, že ho vidí.
,,Myslíš, že je to nějaká past?''zeptala se ho. Prohlížel si okolní stromy a hledal další lístky. V tom se otočil a vyhodil kunai. Dvacet metrů za nimi se srazila s další a obě vybouchly.
,,Co-co to bylo?''řekla Sakura, ještě přikrčená. Sasori si urovnal svůj strašně pokrčený plášť. ,,Letěla proti nám kunai s dalším lístkem.''odpověděl naprosto chladný. Než bych si jí všimla, bylo by po nás, pomyslela si Sakura a obdivně na něj koukala.


Vypadalo to, že už jim snad nic dalšího nehrozí, pokračovali v cestě. Tentokrát šel první Sasori a Sakura mohla zezadu pozorovat, jak mu vítr pročesává rudé lehce zvlněné prameny vlasů.
Jak postupovali dál, na obloze s nimi postupovalo i slunce a pomalu byl čas na oběd. Dali si přestávku a sedli si na silnější větev. Sasori se opřel o ruce a díval se na mraky. Sakura sledovala každý jeho pohyb. Byl drobný, ve tváři nevinný, avšak nic neříkající výraz a jeho husté vlasy odrážely každičký paprsek slunce. Je roztomilý, pomyslela si. Ne, krásný.
Sasori na sobě ucítil její pohled a tak na ni mrkl koutkem oka. Dokonce se trochu usmál a Sakura byla hned červená, jako rajče. Rychle se podívala jinam, ale to už nemělo cenu a Sasoriho to rozesmálo ještě víc. Štvát lid, to mají přece štíři v povaze. Proto se k ní trochu přisunul a položil jí ruku na čelo. ,,Jsi nějaká červená, nemáš horečku?'' Sakura měla co dělat, aby se pod jeho dotekem nezačala rozpouštět.
Jak byli tak blízko u sebe, zadívali se jeden druhému do očí. Sakura se skoro dusila, jak nemohla dýchat. I Sasori zatajil dech. V tom Sasorimu něco sepnulo v hlavě, sklonil se a políbil ji. Ta byla tak překvapená, že ani nestihla zavřít oči.
Když se odtáhl, tak se začervenal a sklopil zrak. Chtěl něco říct. Hledal slova, ale nenašel je.
Oběma zakručelo v břiše a to oba donutilo se na sebe podívat. ,,Měli bychom asi najít něco k jídlu, že?''nebyla to otázka. Sakura přikývla. ,,Jo.'' Sasori jí podal ruku a pomohl jí vstát. ,,S týmovou prácí teď už asi žádné problémy nebudou.''řekla jen tak mimochodem a oba se zasmáli.

Jak se vám líbil druhý díl? Co myslíte, že se stane příště? (proč jsem si teď vzpomněla na Madaru a Amaterasu?:D)
Jinak, říkala jsem si, že bych mohla začít nějakou další povídku. Že bych psala o postavách, které byste si napsali.. takže, napsali byste mi třeba 5 postav z Naruta, které byste si přáli, aby se v další povídce vyskytovaly?:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LuiSummer LuiSummer | Web | 5. října 2014 v 13:46 | Reagovat

Tak ti dva se sblížili pěkně rychle. Užasný. Jsem zvědavá co bude dál.
(Jinak mám změněnou přezdívku tak jsi mě kdyžtak přepiš)

2 Aki-chan Aki-chan | Web | 6. října 2014 v 15:29 | Reagovat

dielik sa mi zdal taký sladučkí,rozkošní , ale celkovo to bolo skvelo napísané ,že nemám slov.

3 Oxis-chan Oxis-chan | 6. října 2014 v 17:25 | Reagovat

[1]: [2]:
Moc děkuju! Ani nevíte, jakou mi to udělalo radost=)
Taky musím říct, že se u povídek vždcky strašně rychle sblíží, ale holt jsou to povídky. Nechci psát knihu:D

4 Haru-Chan Haru-Chan | 11. října 2014 v 12:15 | Reagovat

Pecka! Opět jsi nezklamala :) Rychle další dílek! :33

5 Oxis-chan Oxis-chan | 26. října 2014 v 17:20 | Reagovat

[4]: Děkuju moc! Dneska zkusím napsat další:)

6 Majka Majka | 25. března 2015 v 17:42 | Reagovat

Ahoj chtěla bych se zeptat kdy bude další díl :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
A nikdy nezapomínejte: ,,Umění je výbuch!'' :D