Prosinec 2014

Anime list

31. prosince 2014 v 12:48 | Oxis-chan |  Anime
Chtěla jsem si sepsat nějaký ''anime list'', kam budu psát 1) která anime jsem viděla 2) na která se teď dívám a 3) anime, na která se chci podívat nebo mě něčím zaujala.
Je to spíš pro mě, ale můžete tu třeba najít něco, na byste se chtěli také podívat.


Anime, co jsem viděla:
Naruto, Death Note, Sword art online/SAO, Shingeki no Kyojin/Attack on titan, Elfen lied, K-on, Tokyo Mew Mew (když jsem byla malá:D), Tokyo ghoul, Kaichou wa Maid-sama!, Junjou romantica 1, No game No life, Tari Tari, Another, Junjou romantica 2, Sekai-ichi Hatsukoi, Uta no Prince-sama Maji love 1000%, Love stage, Kuroshitsuji 2

Mám rozdívané/právě sleduji:
Naruto Shippuden, K-on2, Akame ga Kill

Chci se podívat na:
Bleach, Soul Easter

Postupně budu dopisovat další anime. Teď se budu hlavně snažit nějaké dokoukat, dokud jsou prázdniny. Ještě by mi měla dojít paruka, na kterou se strašně těším. *w*

Jednorázovka : ItaHina - Láska překoná i čas

20. prosince 2014 v 14:22 | Oxis-chan |  Povídky
Tahle povídka se mi moc líbí, nemám tušení proč. Četla jsem ji už asi 3krát... jo, je normální číst svoje vlastní fanfikce. Já vím. Snad to není úplná blbost a bude se vám jednorázovka líbit.:)

Malá holčička s krátkými černými vlasy si hrála u jezera. Čapěla na jeho břehu a rušila klid skelné hladiny haluzkou, kterou si utrhla z nedalekého keře. Nebyla moc dlouhá, ale na strom ještě nedosáhla, takže jí musela vystačit s touhle.
Mezitím o něco dál bloudil dlouhovlasý mladík. Jeho rodina ho odepsala a on od ní odešel. Od té doby cestoval všude po zemi, ale nikdo ho ještě nikde neviděl. Byl to uzavřený a skromný člověk, kterému stačila opuštěná cesta v lese. Nevěděl, kam to vlastně jde. Jediné, co věděl bylo, že uniká od svého života a minulosti, kterou by nejradši vymazal. Někdo by si mohl říct, že je ještě dítě a nemůže přece sám přežít, ale tenhle chlapec je velmi vyspělý a dokáže se o sebe sám postarat.
Cesta už ho začala unavovat, proto se rozhodl, že si odpočine. Sedl si do napadaného jehličí pod jeden větší smrk a opřel se o jeho kmen. Zavřel oči a vdechl vůni lesa. V hlavě mu mezitím poletovaly myšlenky. Nejspíš je blízko nějaké vesnice. Mohl by najít nějaký penzion a tam se umýt a pro jednou trochu vyspat. Posbíral se ze země a pokračoval ke kraji lesa. První, co uviděl, když vystoupil ze stínu stromů, bylo jezero. Obrovské jezero plné ledové vody, hluboké a temné, stejně jako Itachiho srdce.

Shingeki no Kyojin #1 překlad

15. prosince 2014 v 21:12 | Oxis-chan |  Obrázky
Před nějakou dobou jsem našla pěkný menší ''příběh'' a uložila jsem si ho, abych ho mohla později přeložit. No a teď se hrabu v počítači, nemám do čeho rýpnout, tak jsem ho konečně přeložila. Tady je!:)
Doufám, že máte rádi SnK. (ne, na tohle se opravdu ptát nemůžu. SnK přece každý miluje!) Doufám, že SnK aspoň někdo znáte. Levi a Eren jsou totiž jediní dva, které podporuji v yaoi.:D


ItaHina - Láska překoná i čas

13. prosince 2014 v 16:57 | Oxis-chan |  Povídky

Zdravím! Poslední dobou jsem si hrozně oblíbila Hinatu. Vlastně je mi docela podobá, nebo já jí, to je asi jedno.:D Vždycky, když jsem ve sprše napadají mě různý nápady a včera mě napadla povídka na pár Itachi x Hinata, protože NaruHina nějak extra nefandím je to pro mě ideální.:D
Tehle povídka je jednorázovka, ve wordu byla na 3 strany, takže není moc dlouhá a snad to nebude úplně taková slátanina. Zveřejním ji podle toho, jaký o ni bude zájem.

What am I listening too? #1

1. prosince 2014 v 22:32 | Oxis-chan |  Videa
Ahoj. Napadlo mě, že bych vám sem jednou začas taky přispěla něčím z hudby, konkrétně tím, co zrovna nejvíc poslouchám. Nelekejte se, žánry střídám jako ponožky.:D V každém článku ''What am I listening to?'' by měly být asi 3 písničky, které teď nejvíce poslouchám. Snad se vám bude něco i líbit, neumřete u toho a třeba najdete nového interpreta, který by stál za to.:)
Dneska přidávám písničky žánru electro-swing a electro-jazz. Podle názvu jde lehce poznat, čeho je to směs. Zní to fakt dobře, moderně, energicky. Já tenhle žánr úplně zbožňuju. Je mi snad ještě bližší než rock. Ah, pravda, však já ho taky poslouchám déle než rock.:D

1. Zlatý Parov Stelar, jeden z mých nejoblíbenějších interpretů. U jeho hudby se dá sportovat, pracovat, spát i relaxovat. Ta se hodí pro všechno.
A nikdy nezapomínejte: ,,Umění je výbuch!'' :D